Klos, numërohen 12 kuti nga 27 në total, udhëheq PS me mbi 200 vota

Vijon procesi i numërimit edhe në Klos, ku nga 27 kuti në total, deri më tani janë numëruar 12 kuti.

Sipas rezultateve paraprake nga KQZ, kandidatja e PS Valbona Kola ka marrë deri më tani 2040 vota, ose 54.24 %.

Sakaq kandidati i Bashkë Fitojmë,  Bedri Hoxha marrë 1721 vota ose 45.76  %.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Spread the love

Similar Posts