“Kohë e mirë, por jo për mua”/ Futbollisti afrikan pendohet për ndarjen nga deputetja kosovare?!


Deputetja kosovare Adriana Matoshi dhe partneri i saj futbollisti afrikan Keith Groeneveld para disa ditësh i kanë dhënë fund romancës së tire të dashurisë.Ishte Keith i pari që ka fshirë çdo foto me Adrianën në Instagram dhe që ka kaluar ndarjen e tyre.


Është e vërtetë. Nuk i kam lexuar të gjitha raportimet apo artikujt për ndarjen sepse shumica e tyre duan vetëm senzacionin. mund të them unë për ndarjen? Kemi arsyet tona që na dërguan në vendimin që ishte gjëja e duhur për tu bërë.”

“Edhe pse nuk jemi bashkë në çdo herë do të kemi deri- në zemrat tona në ditën e fundit.
Në këtë moment, ju lutemi për të sepse e di që po kalon një kohë të vështirë nga ndarja, ashtu sikurse dhe nga komentet e pamatura, ndaluni edukoni veten dhe fëmijët tuaj. A doni që të ketë tumor përsëri? Dhe krejt papritur të gjithë do të mbështesin atë përsëri.”
“Hipokrizi, fillon nga njeriu në pasqyrë para se të hapni gojën. Ajo është e mrekullueshme dhe të gjithë ju duhet të jeni krenar që një grua e tillë është shteti juaj. Doja të shpreh dashurinë time për të gjithë ata që kanë respektuar dhe dashur edhe ne ju duam shumë. Zoti ju bekoftë. ” – ka treguar Keith.

Megjithatë dyshja janë mjaft aktivë në rrjetet e tire sociale ku kanë treguar postimet në Instastory gjendjen e tire emocionale.

Keith ka postuar një status i cili tregon për gjendjen e tij shumë: “ Kohë e mirë, por jo për mua”.

Me siguri ai ka dashur të tregojë se gjendja emocionale pas ndarjes me Adrianën nuk është aspak e mirë.

Ju rikujtojmë se dyshja rreth një vit lidhej së bashku, ku përmes peripecive të ndjekin pasi ndjekësit e tyre se mes tire nuk ka dashuri ata gjithmonë tregonin se ishin të lumtur krahë-tjetrit. ndarje.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com