“Kokën poshtë, kartonin lart”, Salianji ironizon deputetët e mazhorancës: Janë dele

koken poshte kartonin lart salianji ironizon deputetet e mazhorances jane dele
koken poshte kartonin lart salianji ironizon deputetet e mazhorances jane dele

Deputeti Ervin Salianji, duke bllokuar foltoren së bashku me deputetë të tjerë të opozitës, ka ironiozuar deputetët e mazhorancës duke i quajtur dele.

“Kokën poshtë kartonin lart, janë dele”, tha ai.

Ndërkohë disa nga deputetët mbanin në duar pankarta ku lexohej:

“Demokracia vendoset me zgjedhje”, “Nuk duam Parlament Monist”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts