Komandanti i KFOR-it: Jemi të gatshëm t’i përgjigjemi çdo lloj kërcënimi për Kosovën

Komandanti i KFOR-it në Kosovë, gjeneralmajor Ozkan Ulutas, ka deklaruar se misioni paqeruajtës në Kosovë, është i gatshëm t’i përgjigjet çdo lloj kërcënimi. “KFOR-i vazhdon të bëjë më të mirën për të ofruar një mjedis të paanshëm, të sigurt dhe të sigurt për të mirën e të gjithë njerëzve që jetojnë në Kosovë,” tha të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts