Kombëtarja U-21/ Ndeshjet ndaj Andorrës dhe Sllovenisë, trajneri Bushi publikon listën e lojtarëve të grumbulluar
Trajneri i Kombëtares shqiptare U-21, Alban Bushi ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e fushatës eliminatore të Europianit.

243827151_596151984752875_2155220412450223672_n

Kombëtarja Shpresa do të përballet në datë 7 tetor ndaj Andorrës dhe më datë 11 tetor ndaj Sllovenisë, të dyja duelet do të luhen në Shqipëri.

JA LISTA E PLOTË E LOJTARËVE TË GRUMBULLUAR PËR SHQIPËRINË U-21 –

243689727_362355069006535_7007399026689689892_n (1)

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *