Kombëtarja zhvillon stërvitjen e parë në Barcelonë, ja 2 futbollistët e rëndësishëm që mungonin

SHPËRNDAJE

Kombëtarja Shqiptare zhvilloi ditën e sotme duke filluar nga ora 17:00, stërvitjen e parë në Barcelonë, në prag të sfidës ndaj Andorrës, që kuqezinjtë do të zhvillojnë ditën e enjte.

163598601_3793968867337931_2575075909101165071_n

Ky takim është i vlefshëm për eliminatoret e Botërorit 2022. Vlen të theksohet fakti se grupi i lojtarëve në stërvitjen e parë ishte thuajse i plotë, me përjashtim të portierit Etrit Berisha dhe sulmuesi Florian Kamberi, të cilët pritet të bashkohen në orët në vazhdim, raporton “Supersport”.

162521817_266564728275059_5265926619735341346_n

Në 15 minutat e para, kuqezinjtë zhvilluan vrapime të lehta për ngrohjet e muskujve, teksa në minutat në vazhdim vijuan më ushtrime tekniko-taktike.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.