Komisioni i Reformës Zgjedhore në “zjarr”, debate të forta mes deputetëve të PS dhe opozitës: Për çfarë vijmë ne këtu?!

komisioni i reformes zgjedhore ne zjarr debate te forta mes deputeteve te ps dhe opozites per cfare vijme ne ketu

Me debate të forta ka nisur mbledhja e Komisionit për Reformën Zgjedhore, ku deputetët e opozitës nuk lejojnë zhvillimin e saj.

“Për çfarë paguhemi, për çfarë vijmë ne këtu”, dëgjohet të thotë Ervin Salianji.

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts