“Komplot!”, Bardhi me tone të forta në Kuvend pasi PD bëri Açkën kryetare grupi, ndërhyn Nikolla: Nuk të marr leje ty!

komplot bardhi me tone te forta ne kuvend pasi pd beri acken kryetare grupi nderhyn nikolla nuk te marr leje ty
komplot bardhi me tone te forta ne kuvend pasi pd beri acken kryetare grupi nderhyn nikolla nuk te marr leje ty

Një komplot e ka cilësuar Gazment Bardhi shkresën e PD që lexoi kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, ku njoftohej se Flutura Açka ishte kryetarja e grupit parlamentar.

Ky i fundit me tone të forta u shpreh kundër, ndërsa pohoi se nuk po diskutohej për kreun e grupit të PS-së. Ndërkohë, Nikolla tha se nuk i merrte leje se kujt ia jepte fjalën apo se si do të procedohej në Kuvend.

DEBATI
Bardhi-Çuçit: Qesh ti (Çuçi) se të merr Lindita në zyrë dhe vendos kryetarin e grupit të PD

[embedded content]

Bardhi: Gënjyet kur thatë se po prisni opinion e zyrës juridike të Kuvendit.

Nikolla-Bardhit: Ju nuk rrini te vrima e çelësit të zyrës time të dini më kë flas unë

Bardhi-Nikolla: Nuk mund të thërrisni lloj lloj deputeti që ju vjen në zyrë me lloj -lloj zari që ju vjen nga pas

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts