Koncesioni i Sterilizimit, Beqaj: SPAK pengesa artificiale, nuk më jep dosjen. Thirrja për gjyqtarin

koncesioni i sterilizimit beqaj spak pengesa artificiale nuk me jep dosjen thirrja per gjyqtarin
koncesioni i sterilizimit beqaj spak pengesa artificiale nuk me jep dosjen thirrja per gjyqtarin

TIRANË- Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është paraqitur gjatë ditës së sotme në SPAK, rreth orës 15:30 minuta, në zbatim të masës së sigurisë të zbatuar nga GJKKO, detyrim paraqitje, në kuadër të hetimeve që po zhvillohen ndaj tij për Koncesionin e Sterilizimit. (vijon)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts