Konferenca e Kryetarëve: Seanca plenare më 25 maj, 5 dhe 8 qershor

Konferenca e Kryetarëve miratoi programin e punës së Kuvendit për periudhën 22 maj-30 qershor dhe kalendarin e punimeve për periudhën 22 maj-9 qershor 2023.

Në drejtimin e kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla, sot u zhvillua mbledhja e Konferencës së Kryetarëve.

Mbledhja shqyrtoi dhe miratoi programin e punës së Kuvendit për periudhën 22 maj-30 qershor dhe kalendarin e punimeve për periudhën 22 maj-9 qershor 2023.

Konferenca vendosi zhvillimin e seancave plenare në datat 25 maj, 5 qershor (në përfundim të javës së gjelbër) dhe 8 qershor 2023.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts