Konflikti me bashkëshortin, këngëtarja Maya reagon për herë të parë pas publikimit të videos: Njerëzit ndryshojnë, ndodhin…

konflikti me bashkeshortin kengetarja maya reagon per here te pare pas publikimit te videos njerezit ndryshojne ndodhinKëngëtarja e njohur Maya, ka reaguar për herë të parë për konfliktet me bashkëshortin e tij dhe videon që qarkulloi në rrjet, ku të dy po ‘përplaseshin’ brenda një banese që secili e konsideronte pronë të tijën.

maya

E ftuar sot në “Cherry on Top”, Maya tregoi se nuk u ndje mirë pas publikimit të videos,  por shton se çështja është në duart e drejtësisë.

LEXO EDHE: “Ndihmë, ndihmë”- Publikohet videoja e këngëtares Maya dhe bashkëshortit të saj në banesë, momenti kur mbërrin policia (VIDEO)

“Para se të jem këngëtare, jam nënë, kur je nënë ke ca përgjegjësi më të mëdha. Gjërat privaten zgjidhen në shtëpi, nëse jo, në gjykatë. Ndodhin, kështu është jeta. Kjo pjesa që deshën të më bënin keq, njerëzit më kanë pritur dyfish më mirë, kërkesat më janë shtuar 10 fish. Njerëzit ndryshojnë, ndodhin fenomene, nuk e di…nuk u ndjeva mirë.

Unë e dija çfarë ka ndodhur dhe në të vërtetë nuk u shfaq e gjitha. Në publik serviret një manipulim, por ka gjykata që vendosin. Unë do merrem me rrugën ligjore. Jemi në një shoqëri të rënduar psikologjike, nuk duhet të tejkalohet, duhet pasur kujdes edhe nga mediat.

Nuk duhet të jenë të babëzitur, sepse dëmtojnë shumë njerëz. Duhet të bëjnë pak tërheqje dhe ta mendojnë çdo gjë si për vete”, tha Maya.

Gjithashtu Maya tregoi se e vërteta është përtej asaj videoje, por që nuk do donte të fliste për të.

“Kemi pasur edhe vite të bukura por kaq, nuk dua të them më shumë se do dilte e vërteta dhe e vërteta nuk është e bukur. Unë jam artiste, ma ka dhënë Zoti këtë. Kur vesh pallton e skenës, më ikin të gjitha hallet me publikun që pret energjinë tënde.

Kemi shumë njerëz që na duan. Të gjithë më kanë mbështetur në mënyrën e vet. Duhet të bëj një falënderim publik me fansat që më kanë shkruar. Nuk jam marrë me rrjetet sociale, nuk merrem aspak se nuk dua të marr energji negative.”, u shpreh Maya.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts