Kongresmeni amerikan harron që kishte kamerën ndezur, ‘lë nam’ në takimin online (VIDEO)

Kongresmeni amerikan, Donald Payne, është vendosur në qendër të kritikave gjatë një sesioni online.

Ai është shfaqur në këtë takim me pantallona të shkurtra, e kjo ka tronditur jo pak të pranishmit.

Në videon e shfaqur, Payene, nuk ishte në dijeni që kamera ishte ndezur, e në një moment ngrihet nga karrigia ku ishte ulur.

Por ky koment, është filmuar nga një tjetër kongresmen, i cili dhe e ka bërë virale në rrjet.

Kongresmeni është vendosur në qendër të kritikave për këtë veprim, ndërsa deri më tani nuk kemi asnjë reagim nga ana e tij. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *