Konsumoi detergjentë larës, ndërron jetë e moshuara në QSUT, dyshohet me probleme të shëndetit mendor

konsumoi detergjente lares nderron jete e moshuara ne qsut dyshohet me probleme te shendetit mendor
konsumoi detergjente lares nderron jete e moshuara ne qsut dyshohet me probleme te shendetit mendor

Një 87-vjeçare ka ndërruar jetë ndërkohë që ishte e shtruar në spitalin “Nënën Tereza”.

E moshuara kishte probleme të shëndetit mendor dhe dyshohet se ka ndërruar jetë pasi ka konsumuar detergjentë larës.

Njoftimi:

Ditën e djeshme, në spitalin “Nënë Tereza” ka ndërruar jetë shtetasja H. C., 87 vjeçe, dyshohet me probleme të shëndetit mendor, e cila ishte dërguar për ndihmë mjekësore pasi në banesë kishte konsumuar detergjent larës.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts