Korçë, 50-vjeçari gjendet i vdekur në banesë. Policia jep sqarime për ngjarjen

korce 50 vjecari gjendet i vdekur ne banese policia jep sqarime per ngjarjen
korce 50 vjecari gjendet i vdekur ne banese policia jep sqarime per ngjarjen

Një 50-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në lagjen nr. 6 të qytetit të Korçës. Policia tha se viktima jetonte i vetëm në banesë.

Njoftimi:

Më datë 17.03.2024, rreth orës 13:20, në lagjen nr. 6, Korçë, në banesën ku jetonte i vetëm, është gjetur i pajetë shtetasi N. I., rreth 50 vjeç. Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas mund të ketë humbur jetën, për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts