Korçë/ Dy makina përplasen me njëra-tjetrën, dëmtohet i moshuari që po pushonte në lulishte

korce dy makina perplasen me njera tjetren demtohet i moshuari qe po pushonte ne lulishte
korce dy makina perplasen me njera tjetren demtohet i moshuari qe po pushonte ne lulishte

Aksident në unazën e qytetit të Korçës. Sipas informacioneve paraprake, dy mjete janë përplasur me njëra- tjetrën dhe si pasojë e përplasjes një nga mjetet ka përfunduar në lulishte, duke dëmtuar lehtë një të moshuar që po pushonte aty.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për Balkanweb se policia po merret me zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Paraprakisht shkak i aksidentit dyshohet shpejtësia tej normave të lejuara.

(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts