Kosova jashtë programit 7.5 miliardësh të BE-së, Hoxhaj: Dështim poshtërues i qeverisë Kurti

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka reaguar pasi Kosova nuk u përfshi në programin 7.5 miliardë euro të Bashkimit Evropian. Hoxhaj tha se ky është dështim poshtërues i Qeverisë Kurti. “Përjashtimi i Kosovës nga Programi i Evropës Digjitale të BE-së është dështim poshtërues i Qeverisë Kurti dhe fitore kolosale e Serbisë, kur […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts