“Kosova po kalon momente të vështira”, Haradinaj thirrje Kurtit e Osmanit: Pranoni sugjerimet e SHBA-së. Beteja me Serbinë fitohet vetëm nëse koordinohemi me aleatët

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se hezitimi që të pranohen sugjerimet e partnerëve strategjikë, saktësisht SHBA, në një situatë kaq vendimtare, mund të kenë pasoja të rënda për vendin. Përmes profilit të tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ai i ka bërë thirrje Kryeministrit dhe Presidentes që të reflektojnë, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts