Kosova regjistron 19 raste të reja me COVID-19, vijon të mos shënojë viktima

KOSOVA

Kosova ka regjistruar 19 raste të reja nga COVID-19. Kjo shifër shënon një rënie në krahasim me një ditë më parë.

Ndërkohë vijon bilanci pozitiv pa viktima.

7 pacientë së fundmi e kanë fituar betejën me COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *