Kosova regjistron vetëm 5 raste të reja me COVID-19, asnjë viktimë në 24 orë

Kosova ka regjistruar vetëm 5 raste të reja me Covid-19 në 24 orë nga 13 që ishin një ditë më parë. Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në total numri i rasteve aktive është 430.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *