Kosova vijon mos shënojë viktima nga COVID-19, regjistrohen 12 raste të reja

KOSOVA

Kosova vijon që të mos ketë asnjë viktimë nga COVID-19. Nga ana tjetër 12 raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit, 6 më pak se dje.

182 qytetarë e kanë fituar betejën me COVID_19 ndërsa numri i të vaksinuarve ka shkuar në 72 mijë e 637.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.