Kosovë, refuzohet ankesa e ‘Klan Kosovës’ për pezullimin e certifikatës së biznesit

Ministria e Industrisë, Ndërmarrjes dhe Tregtisë në Kosovë njoftoi se ka refuzuar ankesën e televizionit Klan Kosova ndaj pezullimit të certifikatës së biznesit, duke nxitur reagime në shkallë të gjerë dhe shqetësime për lirinë e medias në vend. Në një njoftim të kësaj ministrie thuhet ankesa është refuzuar nga Komisioni për Shqyrtimin e Ankesave për […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts