KQZ miraton listat për deputetë të PS-së dhe LSI-së

SHPËRNDAJE

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar listën shumëemërore të kandidatëve të Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit.

KQZ

Sipas kreut të këtij institucioni, Ilirjan Celibashim  lista është në përputhje me përcaktimet ligjore.

Gjithashtu, KQZ ka miratuar edhe listën e kandidatëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.