Kramaric pas ndeshjes: Bëjmë maksimumin ndaj Italisë, kundër Shqipërisë duhej fitorja

kramaric pas ndeshjes bejme maksimumin ndaj italise kunder shqiperise duhej fitorja
kramaric pas ndeshjes bejme maksimumin ndaj italise kunder shqiperise duhej fitorja

Sulmuesi i Kroacisë, Kramaric u shfaq i zhgënjyer pas barazimit 2-2 me Shqipërinë.

“Unë kam luajtur tashmë shumë ndeshje në karrierën time dhe nuk është as hera e parë dhe as e fundit që ndodh kjo. Ne e dimë se çfarë rezultatesh kemi arritur në gjashtë vitet e fundit, nuk i kuptoj përse po na thumbojnë”.

Duhet të kishim fituar, por nuk e bëmë. Energjia nuk do të mungojë, do të bëjmë maksimumin për të marrë pikë ndaj Italisë” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts