“Krenarë dhe të lumtur për ftesat nga Kombëtarët”, ekipi kroat uron dy prurjet e Edi Rejës

SHPËRNDAJE

Enis Çokaj dhe Sherif Kallaku, janë dy lojtarët e ri të ftuar nga trajneri i kombëtarësm, Edi Reja, për sfidat që Shqipëria do zhvillojë në fundin e marsit ndaj Andorras, Anglisë dhe San Marinos të vlefshme për grupet kualifikuese të botërorit Katar 2022.

Kallaku

Ekipi ku luajnë dy shqiptarët, Lokomtiva e Zagrebit me anë të një postimi në faqen e tyre zyrtare shprehen të lumtur për ftesat e kombëtares ndaj lojtarëve të tyre duke u uruar fat me fanellat Kombëtare.

Lokomotiva

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.