Kreu dy vite burg për drogë, shpallet i pafajshëm 37-vjeçari shqiptar në Itali (EMRI)

Një 37-vjeçar është shpallur i pafajshëm nga drejtësia italiane, pasi shleu dy vite burg për drogë.

Fagert Hilaj është arrestuar në prill të vitit 2021, ku u akuzua për përdorimin e lëndëve narkotike brenda ambientit të lokalit të tij në Terni.

Pas dy viteve burg, Hilaj u shpall i pafajshëm nga drejtësia italiane.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts