Kreu i shtetit mungoi në pritjen e Clinton, Presidenca: Ja arsyeja

Presidenti Bajram Begaj ka munguar sot nga ceremonia e mikpritjes së ish-presidentit Bill Clinton.

E kontaktuar nga BalkanWeb, këshilltarja e Presidentit Arta Sakja ka bërë me dije se Begaj nuk ka mundur të marrë pjesë për shkak të problemeve shëndetësore.

Kujtojmë se Clinton  mbërriti në Shqipëri me ftesë të kryeministrit Edi Rama, në një vizitë dy ditore.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts