Kreu i SPAK, Dumani në KLP, ja dy prokurorët që e shoqërojnë (VIDEO)

kreu i spak dumani ne klp ja dy prokuroret qe e shoqerojne video
kreu i spak dumani ne klp ja dy prokuroret qe e shoqerojne video

Kreu i SPAK, Altin Dumani ka shkuar sot për një takim në KLP.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Mësohet se Dumani është shoqëruar nga prokuroret Klodian Braho dhe Adnand Xholi.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts