“Krim i organizuar” dhe “Grabitje”/ Arrestohet një person në Kosovë, kërkohej nga Greqia dhe Mali i Zi

Një i dyshuar për vepra të ndryshme penale në Greqi e Mal të Zi, i kërkuar nga INTERPOL-i, jetonte prej dhjetë vitesh me identitet të rremë me të cilin ishte pajisur në Kosovë. G.S. është arrestuar nga Policia e Kosovës në Qendrën për Pajisje me Dokumente në Komunën e Zubin Potokut, ku kishte shkuar për […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts