Krim në familje në Itali, babai sherr të ashpër me djalin, vdes njëri prej tyre

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Trieste të Italisë.

Mediat përtej Adriatikut shkruajnë, se gjatë një grindjeje kanë mbetur të vdekur baba dhe bir. Nuk dihet se cili është autori apo viktima, por sipas policisë. Efektivët kanë mundur të arrestojnë një peron,

Në vendngjarje ka mbërritur edhe mjeku ligjor që po kryen një ekzaminim të parë sipërfaqësor në trupin e viktimës, si dhe policia shkencore, e cila filloi studimet. U gjet edhe arma e përdorur: një thikë. Disa dëshmitarë raportuan se ata dëgjuan qartë britmat dhe zhurmat tipike të një zënke.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.