Krokodili 3 metra i gjatë zbarkon në rrugë, alarmohen kalimtarët. Krijohen radhë të gjata trafiku (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në një autostradë të Floridas. Një krokodil, thuajse tre metra i gjatë është shfaqur në rrugë dhe ka shkaktuar radhë të gjata trafiku.

Daily Mail, ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet krokodili gjigant në mes të rrugës.

Fatmirësisht askush nuk është kërcënuar nga prezenca e krokodilit në rrugë, ndërsa tanimë, sipas autoriteteve gjendja është nën kontroll.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.