Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli shkon në SPAK, koment për gazetarët: Ditë e bukur sot!

kryebashkiaku i kamzes rakip suli shkon ne spak koment per gazetaret dite e bukur sot
kryebashkiaku i kamzes rakip suli shkon ne spak koment per gazetaret dite e bukur sot

Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli ka shkuar sot në SPAK. “Ditë e bukur sot!”, tha Sula për gazetarët.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts