Kryeministri Rama pret në takim kreun e LDK-së të Kosovës: Zhvilluam një bashkëbisedim të hapur e miqësor


Kryeministri Edi Rama ka takuar sot kryetarin e LDK-së në Kosovë, Lumir Abdixhikun.

edirama

Kreu i qeverisë ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook nga takimi me delegacionin nga Prishtina.

Postimi i Edi Ramës:

Me kënaqësi zhvilluam sot një bashkëbisedim shumë të hapur e miqësor me kryetarin reformator të LDK, Lumir Abdixhiku dhe delegacionin nga Prishtina.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.