Kryeministri Rama uron besimtarët katolikë: Vigjilja e Pashkëve është vigjilja e rilindjes së jetës, dashurisë dhe shpresës

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët katolikë me rastin e Pashkëve.

edi rama1

Kreu i qeverisë ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook, një thënie ku shkruan: Vigjilja e Pashkëve është vigjilja e rilindjes së jetës.

Postimi i Edi Ramës:

Fjalët e muajit. “Vigjilja e Pashkëve është vigjilja e rilindjes së jetës, dashurisë dhe shpresës”

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *