Kryeministri Rama zbulon orën kur do të shkojë në Komisionin Hetimor për Inceneratorët: Mesi po pres. Ja fotot që publikon
Kryeministri Edi Rama ka zbuluar se sot në orën 12:00 do të jetë i pranishëm në Komisionin Hetimor për të dëshmuar mbi aferën e inceneratorëve.

edirama2

Për të treguar se është bërë punë, në një postimi në Facebook, kreu i qeverisë ka publikuar disa foto si kanë qenë dhe si janë vend depozitimeve e mbetjeve në Elbasan, Fier, Durrës dhe Tiranë.

“Mirëmëngjesi dhe me gangrenat e fushëkodërplehrave të Elbasanit, Fierit, Durrësit e Tiranës, të cilat i shëruam përfundimisht, përmes impianteve moderne të përpunimit të mbetjeve, ju uroj një ditë të mbarë.

*SOT NË 12:00 DO TË DËSHMOJ PARA KOMISIONIT HETIMOR PARLAMENTAR – LIVE FB

Mezi po pres”, shkruan Rama.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.