Kryetar i LRE, Arian Galdini denoncon kërcënimet në rrjetet sociale: Linçim dhe dhunë kundër meje nga makineria e propagandës

kryetar i lre arian galdini denoncon kercenimet ne rrjetet sociale lincim dhe dhune kunder meje nga makineria e propagandes
kryetar i lre arian galdini denoncon kercenimet ne rrjetet sociale lincim dhe dhune kunder meje nga makineria e propagandes

Kryetari i Partisë Lëvizja e Re, Arian Galdini denoncon në Facebook kërcënimet që i vijnë në rrjetet sociale. Nëpërmjet një reagimi, Galdini thotë se Policia dhe Prokuroria duhet te veprojnë.

Reagimi:

Ku është Policia dhe Prokuroria?
Shiheni çfarë thirrje për linçim dhe dhunë kundër meje, përdor makineria e propagandës së paguar dhe inkurajuar politikisht kundër meje…
Si lejohet kjo?
Policia dhe Prokuroria duhet te veprojnë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts