Kryetari i PDK-së akuza Kurtit: Po na izolon dhe po na sjell sanksione nga aleatët kryesorë!

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi deklaron se kryeministri Albin Kurti po izolon Kosovën, duke i sjellë edhe sanksione nga aleatët kryesorë, ndërsa po e keqqeverisë duke e vështirësuar mirëqenien dhe jetën e qytetarëve. Pas përjashtimit të Ushtrisë së Kosovës nga stërvitja e NATO-s, “Defender Europe 23”, Krasniqi ka thënë se tani edhe Bashkimi Evropian ka […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts