Kthyen banesën në “shtëpi bari”, çmontohet banda shqiptaro-hungareze në Belgjikë, arrestohen tre shqiptarë

kthyen banesen ne shtepi bari cmontohet banda shqiptaro hungareze ne belgjike arrestohen tre shqiptare
kthyen banesen ne shtepi bari cmontohet banda shqiptaro hungareze ne belgjike arrestohen tre shqiptare

Autoritetet belge kanë zbuluar një plantacion kanabisi gjatë kontrollit të një banese në Strombeek-Bever të Belgjikës.

Gjatë një kontrolli një pallat në Sint-Amandsplein në Strombeek-Bever, hetuesit gjetën mbetjet e një plantacioni kanabisi.

Pas kontrollit policor u arrestuan 4 të dyshuar për posedim droge. Bëhet fjalë për një çift hungarezo-shqiptar dhe dy shqiptarë të tjerë.

Policia gjeti mbetjet e rreth 800 bimëve kanabis brenda ndërtesës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts