“Ku e ke maskën?”/ Epike, roja e sigurisë godet me shkop gome qytetarët që nuk respektojnë masat COVID, bëhen virale pamjet (VIDEO)

Që prej fillimit të pandemisë s COVID-19, autoritetet kanë njoftuar si masë parandaluese të virusit përdorimin e masave mbrojtëse, si në ambientet e brendshme dhe në ato të jashtme.

Edhe pse pjesa më e madhe e qytetarëve në të gjithë botën e kanë respektuar një masë të tillë, një pjesë tjetër vijon të injorojë përdorimin e masave.

Për këto të fundit, ka menduar një roje sigurie në një qendër tregtare, i cili pasi i pyet qytetarët se ku e kanë maskën, i godet me shop gome.

Pamjet janë bërë virale në rrjet dhe kanë marrë miliona reagime. Nuk dihet ende se ku është xhiruar video, por duke iu referuar gjuhës së përdorur, besohet se mund të ketë ndodhur në Rusi.

Në më pak se 24 orë kjo video është klikuar plot 2 milionë herë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *