Kujdes, se policia ju vëzhgon! Ja momenti kur autobusi hyn me semafor të kuq

kujdes se policia ju vezhgon ja momenti kur autobusi hyn me semafor te kuq
kujdes se policia ju vezhgon ja momenti kur autobusi hyn me semafor te kuq

Policia Rrugore e kryeqytetit ka postuar një video ku shfaqet një autobus teksa shkel rregullat e qarkullimit. Në pamje shfaqet urbani duke kaluar me semafor të kuq.

“???? Kujdes në rrugë! Shikoni këtë video ku një autobus shkel semaforin e kuq. ???????? Të respektojmë rregullat e trafikut jo vetëm për sigurinë tonë, por edhe për të tjerët. #RregullatJanëPërTëGjithë ????✋ #SiguriaNëRrugë ????????????????????”, thuhet në njoftimin e Policisë Rrugore.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts