Kulmi i tensioneve mes Rusisë dhe Ukrainës, ushtari ukrainas thyen frikën, kërcen nën ritmet e Michael Jackson nga fronti i betejës

kulmi i tensioneve mes rusise dhe ukraines ushtari ukrainas thyen friken kercen nen ritmet e michael jackson nga fronti i betejes
kulmi i tensioneve mes rusise dhe ukraines ushtari ukrainas thyen friken kercen nen ritmet e michael jackson nga fronti i betejes

SHBA

Një video e filmuar në frontin e betejës në Lindje të Ukrainës nga një ushtar po bën xhiron e botës.

Ndërkohë që SHBA dhe BE flasin për një sulm të shpejtë nga Rusia ndaj Ukrainës, ky ushtar shfaqet duke kërcyer për të çdramatizuar situatën e luftës. Ai ka zgjedhur një këngë të mbretit të muzikës pop Michael Jackson.

Videoja është postuar masivisht në rrjetet sociale nga qytetarët e Ukrainës si një përgjigje për panikun që ka zënë kancelaritë perëndimore të cilat i kanë kërkuar qytetarëve të tyre të lënë në mënyrë të shpejtë Ukrainën.

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts