Kunati urdhëroi vrasjen e motrës, vëllai i Liridonës paralajmëron: Fushata jonë për drejtësi nis tani. Kriminelët të kalben në burg

Kunati urdhëroi vrasjen e motrës, vëllai i Liridonës paralajmëron: Fushata jonë për drejtësi nis tani. Kriminelët të kalben në burg

Vëllai i Liridona Ademajt, Leonardi ka paralajmëruar se tashmë do të nisë fushata e familjes për të kërkuar llogari për vrasjen e motrës së tij. Ditën e djeshme, trupi i 30-vjeçares është rivarrosur në vendlindjen e saj. Me anë të një postimi në “Facebook”, Leonardi ka falënderuar në emër të tij dhe nënës së tij, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts