“Kur votat të fillojnë të numërohen…”/ Partia Demokratike poston videon me deklaratën e Ramës: Ja kush janë autorët e masakrës zgjedhorePartia Demokratike ka publikuar një video, ku pretendon se Edi Rama dhe Tom Doshi janë autorët e masakrës zgjedhore.

Në videon e publikuar nga PD, dëgjohet kryeministri Rama, i cili gjatë fushatës elektorale ka deklaruar: “Kur votat të fillojnë të numërohen ju do ta kuptoni sepse, PS që ta marrni mirë vesh ju, nuk është Edi Rama”.

Sipas PD, PS është Tom Doshi me tre deputetët e tij, është Aqif Rakipi me djalin dhe dhëndërinë deputet, është Jurgis Çyrbja, është Ilir Ndraxhi dhe Rahman Raja.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.