“Kurajo Kosovës në këtë moment sfidues”/Rama për ngjarjen në Deçan: Jetët e marra nga plumbat e një egërsie që meriton ndëshkim ekstrem na kanë brengosur të gjithëve

Kryeminisri Edi Rama ka reaguar për ngjarjen tragjike ne Decan të Kosovës ku humbën jetën 4 persona pers tyre 2 nxënës të mitur.

Me një reagim në Twitter Rama shkruan se jetët e marra në Kosovë nga plumbat e një egërsie që meriton ndëshkimin ekstrem të drejtësisë, na kanë brengosur të gjithëve.

“Jetët e marra në Kosovë nga plumbat e një egërsie që meriton ndëshkimin ekstrem të drejtësisë, na kanë brengosur të gjithëve. Ngushëllime vëllazërore familjeve të goditura në zemër nga humbja absurde. Kurajo e mbështetje institucioneve të Kosovës në këtë moment sfidues”- shkruan ai.

Ramoo

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *