Kurora me lule dhe homazhe më 29 Nëntor/ Meta shpërndan foto nga Varrezat e Dëshmorëve

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar disa foto në rrjete sociale nga homazhet që u zhvilluan sot në mëngjes në Varrezat e Dëshmorëve për 29 Nëntorin, Ditën e Çlirimit.

ilirmeta

Meta së bashku me përfaqësues të tjerë të Partisë së Lirisë, është ulur me nderim para varrezave të Dëshmorëve.

Postimi i Ilir Metës:

Fotoalbum nga homazhet në Varrezat e Dëshmorëve në nder të 29 Nëntorit, Ditës së Çlirimit të Atdheut.

ilirmeta1 meta

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *