Kurrë nuk është vonë/ Njihuni me 84-vjeçarin që po bën namin në youtube

Një ish-fermer 84-vjeçar, është bërë ylli i famshëm i youtube, me më shumë se 120 mijë të abonuar në kanalin e tij në youtube.

84-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e miliona shikuesve në rrjetet sociale përmes videove, në të cilat flet për çështje filozofike dhe rreth meditimit, raporton BBC. Ajo çka e bën unik John Butler, për veç se moshës së thyer është zëri i tij relaksues, me tone të qeta, metodë e njohur si ASMR.

“Zëri i tij tingëllon, si një gotë me qumësht të ngrohtë”, shkruan një abonues poshtë videove në youtube. John Butler dhe thotë se kurrë nuk kishte dëgjuar për youtube më parë dhe se nuk ia kishte idenë se çfarë ishte interneti.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *