“Kurti dhe Osmani po e largojnë vendin nga Perëndimi”, ish-kryeministri i Kosovës pas sanksioneve të BE: Kuvendi të mblidhet në seancë të jashtëzakonshme

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar lidhur me masat e Bashkimit Evropian të marra ndaj Kosovës. Hoti ka thënë se Qeveria e Kosovës s’e ka njoftuar as Kuvendin e Kosovës dhe as qytetarët për këtë situatë të re, duke shtuar se duhet qw Kuvendi të mblidhet për një seancë të jashtëzakonshme. Gjithashtu ai shton […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts