“Kurti duhet të jetë më fleksibël”, deputeti i PDK flet për bisedimet: Asnjë nga palët nuk është e interesuar për marrëveshje. Situata në Veri bombë e kurdisur

Deputeti i PDK Xhavit Haliti ka folur sot në News24 për bisedimet Kosovë-Serbi si dhe situatën në veri të vendit. Haliti deklaroi se të dyja palët nuk janë të interesuara për marrëveshje dhe se kundërshtitë janë të panevojshme kur dihet se Kosova është e detyruar ta zbatojë. Sipas tij, Kurti duhet të jetë më fleksibël. […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts