Kurti: Më 1 nëntor pritet të nis regjistrimi i popullsisë në Kosovë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është duke marrë pjesë në takimin me zyrtarët komunalë për Komunitete dhe Kthim. Gjatë këtij takimi i pari i Qeverisë, tha se Qeveria më e mirë është ajo që është pranë popullit. “Ne kemi organizuar këtë takim për herë të pestë ku ndajmë shqetësimet dhe të arriturat. Si Qeveri deri […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts