Kush e telefononte Merkel gjatë takimit me Putin? Shihni si kancelarja gjermane vihet në siklet live (Video)

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka zhvilluar së fundmi një takim me presidentin e Rusisë Vladimir Putin. Edhe pse takimi ishte shumë i rëndësishëm, duke se askush nuk e ka mendjen se çfarë diskutuan dy liderët. Gjatë takimit, teksa Putin fliste, kancelarja Merkel ka marrë një thirrje në celelarin e saj.

Një moment disi i sikletshëm. Presidenti Putin dhe të tjerët e kaluan me të qeshur, ndërsa Merkel nxori celularin dhe pas një shikimi përbuzës e mbylli atë. Ky është pikërisht momenti që të gjithë mbajnë mend nga takimi dhe kanë një pyetje:

Kush do të guxonte ta thërriste në telefon politikanen më të fuqishme në Evropë, gjatë një takimi të rëndësishëm me Vladimir Putin?

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *