Kush e tradhtoi Llunen dhe çfarë pozite iu premtuan Rakiçit dhe Simiçit për t’i bindur serbët që të largohen nga institucionet?

Kush e tradhtoi Llunen dhe çfarë pozite iu premtuan Rakiçit dhe Simiçit për t’i bindur serbët që të largohen nga institucionet?

Kush e tradhtoi Llunen dhe çfarë pozita iu premtuan Rakiqit dhe Simiqit për t’i bindur serbët që të largohen nga institucionet? Një profil në “Telegram” që iu përket strukturave kriminale që veprojnë në Veri të Kosovës, ka shpërndarë disa informacione që lidhen me zhvillimet në atë pjesë të Republikës së Kosovës e ku përfshihen kokat […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts